Proscenic P11

(4 arvustused)

329.00

Proscenic P11 on oma hinnaklassi võimsaim ning efektiivseim akuga varstolmuimeja. See teeb kodukoristuse lihtsaks ning muretuks. Kaks ühes koristusrežiim võimaldab vajadusel üheaegselt nii põranda puhtaks imeda kui see ka märgpesuga üle käia.

Enam pole vaja iga väiksemagi prahi pärast oma kohmakat juhtmega tolmuimejat välja võtta. Akuga varstolmuimeja on suurepäraseks lahenduseks koristamaks järsku tekkinud segaduse või miks mitte, tänu oma pikale tööajale, ka kogu kodu.

Toode on laos.

Kategooria:

Kaks ühes koristamine

Tugeva magnetiga kinnituv veekonteiner ning pesulapp võimaldab samaaegselt tolmu imemisega sooritada ka märgpesu. Veekonteineri puhastusotsiku külge lisamine on lihtne ja mugav ning sellega saab hakkama iga tubli perenaine. Tehes nii tolmu imemist kui pesemist korraga hoiad kokku nii aega kui närvirakke.

käsitolmuimeja kaks ühes

Kolm erinevat režiimi

Juhtmeta varstolmuimeja Proscenic P11 võimaldab kasutajal valida kolme erineva režiimi vahel.

 • Energiat säästev režiim sobib kõva põranda, tolmu ning karvakeste puhastamiseks
 • Võimas režiim on mõeldud pehmemate pindade ning suurema kaliibriga prahi koristamiseks
 • Auto režiim kohaldab vastavalt imetavale pinnale võimsust ise. Kui satud näiteks vaibale, tõstab varstolmuimeja automaatselt võimsust

  kolme režiimiga varstolmuimeja

Ülivõimas mootor

450W võimas mootor suudab sooritada kuni 130 000 pööret minutis ning genereerida imemisvõimsust kuni 25 000 Pa ulatuses. See on võimsam kui mistahes muu tootja sarnased varstolmuimejate näitajad. 25 000 Pa suurune imemisvõimsus saab edukalt hakkama igasugu tolmu, karvade, graanulite kui ka näiteks pähklikoortega.

võimas mootor

Mitmekihiline filtratsioonisüsteem

Mitmekihiline filtratsioonisüsteem tagab sinu kodus puhta õhu ning minimeerib allergeenide levikut. P11 juhtmeta varstolmuimejal on 4-kihiline filtersüsteem, mis suudab tootja andmetel kokku koguda lausa 99,99% üliväikestest osakestest ning need edukalt oma süsteemi lukustada. See tagab värske õhu ning muudab kodu tunduvalt elamisväärsemaks.

filtersüsteem P11

LED ekraan

Nutikas LED ekraan võimaldab sul muuta erinevaid töörežiime, hallata veateateid ning näha aku täituvust.

nutikas led ekraan

Kiirlaadimine

Kiirlaadimise tehnoloogia võimalda varstolmuimeja aku nullist täis laadida ligikaudu 2,5 tunni jooksul. See on 2-3 tundi kiirem kui teistel sarnastel toodetel.

kiirlaadimisega varstolmuimeja

Varstolmuimeja igasse olukorda

P11 varstolmuimeja on multifunktsionaalne tolmuimeja, mis teeb koristamise lihtsamaks ning hoiab sinu kodu puhtana. Erinevad otsikud võimaldavad seadet kasutada pea igas võimalikus elemendis ning olukorras.

multifunktsionaalne varstolmuimeja

 

Miniatuurne eraldi mootoriga otsik

mini otsik eraldi mootoriga

Proscenic P11 komplektis on kaasas miniatuurne otsik, mis on mõeldud tegemaks laitmatult puhtaks just voodid, madratsid, diivanid, tugitoolid ning padjad. See on parim lahendus, et nautida puhast ning mõnusat kodukeskkonda.

Pikk otsik

P11 varstolmuimeja pikem otsik

Komplektis kaasas olev pikema varrega otsik on suurepärane tööriist, et teha puhtaks nurgad ning praod. Näiteks puhastada oma arvuti klahvistikku.

Ümmargune otsik

varstolmuimeja ümmargune otsik

Ümmargune otsik on mõeldud selleks, et efektiivselt puhastada ka kardinaid. See aitab nii aknavarjudelt, raamaturiiulitelt kui diivanitelt eemaldada soovimatud karvad ning tolmu.

Käsitolmuimejaks konverteeritav

sobib ka autotolmuimejaks

Varstolmuimeja P11 on võimalik kergesti muuta ka käsitolmuimejaks. Niiviisi on seda lisaks kodu koristamisele ülimalt mugav ka näiteks auto puhastamiseks kasutada. Tänu komplektis kaasas olevale pikale ning peenikesele otsikule pääsed puhastama enamikke sõiduki pilusid ning pragusid.

Pikk aku tööaeg

8 liitium patareid

2500 mA võimas Samsungi Lithium-ion aku tagab kuni 60 minutilise tööaja ilma võimsuse kaota. Pidev varstolmuimeja laadimine on nüüdsest minevik.

Jahutav õhk

mootor ei kuumene üle

Varstolmuimeja uudne disain ning moodne aku ei lase seadmel kuumaks minna ning probleem palavusega on lahendatud.

Eemaldatav aku

varstolmuimeja aku eemaldamine

P11 akut on võimalik ülilihtsalt eemaldada. Nii on seda mugav ning käepärane laadida ning võimaldab, ostes lisaks ka teise aku, topelt koristusaega. See on niivõrd lihtne, et iga tubli koduperenaine saab kõige sellega suurepäraselt hakkama.

Seadistus seinale

Oma uue abilise saad kinnitada mugavalt seinale. Nii ei võta see ruumi, kuid on samas käepäraselt haaratav. Paigaldus seinale on lihtne. Seda saab teha nii pakendis kaasas olevate kruvidega kui kahepoolse kleebisega.

SOETA TOODE SIIT

seinal rippuv varstolmuimeja

Tellimusega tuleb kaasa:

 • Varstolmuimeja P11
 • Kinnituskruvid, kinnitusteip
 • Varstolmuimeja puhastamiseks harjake
 • Laadimisdokk
 • Piluotsak
 • Pekme mööbli puhastamise otsak
 • Ümar otsak
 • Veekonteiner
 • Kaks puhastuslapp
 • Ingliskeelne kasutusjuhend
Eemaldatav aku

Jah

Imemisvõimsus

25 000 Pa

Laadimisaeg

2 kuni 3 tundi

LED Tuli

Jah

Puutetundlik ekraan

Jah

Tolmukonteineri mahutavus

0,65 liitrit

Tööaeg

20 kuni 60 minutit

Mootori võimsus

450W

Märgpesu

Jah

4 arvustust tootele Proscenic P11

 1. Anonüümne (toote omanik)

 2. Liina (toote omanik)

  Mugav kasutada, hinna kvaliteedi suhe paigas. Imemisvõimsus pole nii tugev kui ootasin. Võrrelda teiste varstolmuimejatega konkreetselt ei saa, sest see on mu esimene. Üldiselt olen ostuga rahul.

 3. Sandra (toote omanik)

  Väga hea imur 🙂

 4. Liivi A. (toote omanik)

  See on tõesti liba “Dyson” kerge, vaikne, kiire, hea mahuga, mugav tühjendada, kergesti kokku-lahtikäiv.
  Ühesõnaga tõeline koduabiline!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Scroll to Top