Proscenic P10

279.00

Proscenic P10 varstolmuimeja on oma kategoorias võimsaim juhtmeta varstolmuimeja, mis muudab kodukoristuse kiireks ning probleemidevabaks.

Enam pole vaja iga väiksemagi prahi pärast kohmakat tavalist tolmuimejat välja võtta. Varstolmuimeja on suurepäraseks lahenduseks koristamaks ettenägematult tekkinud segaduse või ka kogu kodu.

 

Laost otsas

Kategooria:

Neli erinevat imemisvõimsust

Proscenic P10 akuga varstolmuimejat saab kasutades nelja erineva võimsusega. Igaüks neist on mõeldud erinevat tüüpi sodi ning pindade puhastamiseks. Maksimaalne võimsus koristab suuremad osakesed, kõrgem keskmine on mõeldud näiteks küpsisepuru jaoks, madalamad saavad suurepäraselt hakkama nii näiteks kaerahelveste kui tolmu ning karvade kokkukogumisega.

Maksimaalsel režiimil töötav varstolmuimeja P10 imeb võimsusel 22000 Pa (110000 pööret minutis) ning minimaalsel režiimil teeb seda 6500 Pa võimsusega. P10 teeb edukalt puhtaks nii näiteks madratsid kui paksemad vaibad.

juhtmeta varstolmuimeja P10

Miniatuurne eraldi mootoriga otsik

varstolmuimeja mootoriga otsik

Proscenic P10 komplektis on kaasas miniatuurne otsik, mis on mõeldud tegemaks laitmatult puhtaks just voodid, madratsid, diivanid, tugitoolid ning padjad. See on parim lahendus, et nautida puhast ning mõnusat kodukeskkonda.

Pikk otsik

varstolmuimeja pikk otsik

Komplektis kaasas olev pikema varrega otsik on suurepärane tööriist, et teha puhtaks nurgad ning praod. Näiteks puhastada oma arvuti klahvistikku.

Ümmargune otsik

ümmargune otsik

Ümmargune otsik on mõeldud selleks, et efektiivselt puhastada ka kardinaid. See aitab nii aknavarjudelt, raamaturiiulitelt kui diivanitelt eemaldada soovimatud karvad ning tolmu.

Pikk aku tööaeg

varstolmuimeja aku tööaeg

Varstolmuimeja P10 kasutab LG Lithium-ion akut, mille mahutavus on 2200 mA. See tagab stabiilset imemisaega kuni 40 minuti ulatuses. Maksimaalse töörežiimiga saab järjest koristada ligikaudu 25 minutit ning minimaalsega 40 minutit. Antud klassiga varstolmuimejate kategoorias on see üheks parimaks näitajaks.

Eemaldatav aku

eemaldatav aku

P10 akut on võimalik ülilihtsalt eemaldada. Nii on seda mugav ning käepärane laadida ning võimaldab, ostes lisaks ka teise aku, topelt koristusaega. See on niivõrd lihtne, et iga tubli koduperenaine saab kõige sellega suurepäraselt hakkama.

Keerlev otsik tagab mugavuse

akuga varstolmuimeja põrandat puhastamas

Põrandale mõeldud varstolmuimeja otsik on pööratav ning painduv. See võimaldab varstolmuimejat 90° eest ning kõrvalt lausa 180° pöörata. Keerulisemate kohtade koristamise teeb antud funktsioon tunduvalt mugavamaks ning probleemidevabaks. Enam pole vaja asju eemaldada, vaid nutikas masin saab neile raskusteta ise ligi.

Pöörlev põrandapuhastushari

Siksaki kujuline põrandapuhastushari ei kogu enda ümber tolmu ega mustust ning võimaldab ülimugavalt ümber selle keerdunud juuksekarvad ära lõigata ning need eemaldada. See teeb hoolduse lihtsaks ning tagab juhtmeta varstolmuimeja töökindluse.

Põrandaharjale on lisatud ka LED tuli, mis aitab sul erinevaid osakesi põrandal näha ning varstolmuimejat nende peale suunata.

akuga varstolmuimeja pöörlev hari

Maailma lihtsaim tolmukonteineri puhastussüsteem

varstolmuimeja tolmukonteineri puhastus

Tolmukonteineri puhastamiseks pole vaja teha muud kui suunata selle ots prügikasti poole, vajutada vastavat puhastusnuppu ning kogu sodi langeb iseseisvalt muu prügi hulka.

HEPA filter tagab puhtama õhu

hepa filtri pesemine

P10 varstolmuimeja on varustatud HEPA filtriga. See tagab selle, et ka kõige väiksemad tolmuosakesed saaksid kinni püütud ning sinu kodu oleks võimalikult tolmu- ning allergeenidevaba. HEPA filtri puhastamine on lihtne ning seda on soovitatav regulaarselt teha.

Lihtsasti hooldatav

varstolmuimeja hooldus ja pesemine

Lisaks HEPA filtrile tuleks aega-ajalt puhastada ka tolmukonteinerit. P10 varstolmuimeja juures on see ülimalt lihtne, seset konteiner on pestav ning saad seda kergesti kraani all loputada.

Tellimusega tulevad kaasa:

  • Varstolmuimeja P10
  • Kinnituskruvid, kinnitusteip
  • Varstolmuimeja puhastamiseks harjake
  • Laadimisdokk
  • Piluotsak
  • Pekme mööbli puhastamise otsak
  • Ümar otsak
  • Ingliskeelne kasutusjuhend

 

SOETA TOODE SIIT

Avamishind kehtib:

Imemisvõimsus

22 000 Pa

Eemaldatav aku

Jah

Laadimisaeg

4 kuni 6 tundi

LED Tuli

Jah

Puutetundlik ekraan

Jah

Tolmukonteineri mahutavus

0,65 liitrit

Tööaeg

12 kuni 40 minutit

Mootori võimsus

250W

Märgpesu

Ei

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Proscenic P10”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Scroll to Top