Philips SpeedPro Max Aqua

Varstolmuimeja Philips SpeedPro Max Aqua

Tehnikamaailmas on kombeks saanud erinevaid jõudlusnäitajaid igal aastal kümnekordselt parandada. Tehnoloogilise hüppe saavutamine nii tihti on väljakutse, kuid seda tuleb teha tootearenduseks ja müügitulu tõstmiseks. Tundub, et isegi majapidamismasinate arendamine seisab samade väljakutsete ees, heaks näiteks on varstolmuimaja Philips SpeedPro Max.

Algselt 2018. aasta lõpus välja antud Philips SpeedPro Max on juhtmeta varstolmuimeja, sellised mudelid on tänapäeval väga moes. Lõppude lõpuks, kui vaid varre otsas on võimas tolmuimeja, on seda populaarsust koguvat kategooriat raske eirata. Philips SpeedPro Maxiga on mõnede lühikeste kuudega loodud tolmuimejast täiesti uus versioon. Lisades imemisotsikule mopiotsiku, on Philips SpeedPro Max muudetud Philips SpeedPro Max Aquaks. Nii nagu esmase Megazordiga on alati kaasas Dragonzord, toimub ka siin midagi sarnast.

Philips SpeedPro Max imemisotsik

Üldiselt on originaalne Philips SpeedPro Max iseenesest päris hea seade. Mis tõmbas meie tähelepanu uuele versioonile, on võime kombineerida moppimist tolmu imemisega. Kodu koristamine on isikliku hügieeni oluline tegur ja topelt lühema ajaga majapidamistööde tegemiseks viiside leidmine on maailmas hiljuti kinnisideeks saanud.

Pealegi, kes soovib veeta aega nii tolmuimejaga puhastamiseks kui ka kodu pesemiseks, kui võiksite hoopis meeldivamate asjadega tegeleda?

Philipsi SpeedPro Max Aqua suurim pluss on selle paljukiidetud 360 ° imemisotsik. Otsiku ees olevate LED-ide lisamisega on teil kodu puhastades lihtsam põrandal mustust märgata. Põhiidee on tagada, et ei peaks ühtegi piirkonda mitu korda üle käima ja see on juba ajavõit.

Valgusdioodide kasutuselevõtuga pole nurkadest mustuse leidmisega probleeme. Otsiku põhja ümber olevate soonte ja sälkude abil saavad kasutajad mustusest vähemate liigutustega vabaneda. Meie testides näis see enamjaolt nii olevat, kuigi ainult siis, kui suurendasime varstolmuimeja võimsust.

Aku kestvus

Philips SpeedPro Max Aqua toide tuleb mootorist, mis Philipsi andmetel tekitab minutis üle 1000 liitrise õhuvoolu. Tootja annab varstolmuimeja madalaima võimsusega kasutusajaks 75 minutit. Kuid ausalt öeldes on see mõttetu, kui arvestada, et enamik inimesi soovib töö kiiresti ära teha. Eelistatud valikuvõimalus oleks Philips varstolmuimeja „Turbo Mode“ režiimile seadistamine, kus ta suudaks töötada umbes 25–30 minutit, see oleks enam kui piisav 90 ruutmeetri suuruse korteri puhastamiseks.

Kui teil on varstolmuimeja aku tühi, laadib Philips SpeedPro Max Aqua akut viie tunniga täis. Ta kasutab magnetilist laadimisühendust, mis tundub veidike kiiksuga olevat. Juhtmega ühendus oleks kindlam.

Moppimine ja tolmu imemine – kaks ühes

Tegelik põhjus, miks soovite kodu kiiresti Philips SpeedPro Max Aqua varstolmuimejaga koristada, on hoopis tema moppimisrežiim.

Imemis- ja mopiotsik on üsna lihtne, selles on sisuliselt kaks moodulit – üks, mis imeb mustust, ja teine, millel on lapp ja veekonteiner. Imemisotsik selles kombos pole 360 ​​° imemisotsikuga võrreldes midagi erilist, kuid siin on peamiseks staariks 0,28L veepaak. Mahuti sisaldab piisavalt vett, et moppida 60 ruutmeetrit pinda ja niisutada mikrokiudlappi.

Ühesõnaga, jäi mulje, et Philips on oma juhtmeta varstolmuimejale välja töötanud mehaanilise lisa ja selle teostus ei saa olla enam lihtsam. Kuid kui vesi paagist valgub mikrokiudlappi, teeb see tolmuimeja jaoks pinna liiga märjaks. Põhiprobleemiks on see, et Philips SpeedPro Max Aqua ei suuda piisavalt kiiresti enne moppimist põrandalt sodi ära imeda.

Näiteks kui imemisotsikust jääb juuksekarv põrandale, siis peale moppimist on põrand märg, mis muudab imemisotsikul pärast seda juuksekarva sisse imemise pea võimatuks.

Vaikimisi laseb Philips SpeedPro Max Aqua teie põrandale vedelikku, kuid see võib olla natuke liiga palju, kuna põranda kuivamine võtab kaua aega. Samas, kui veevool ei ole piisav, on mopi otsikul pedaal, mida vajutades tuleb lapile rohkem vett. See on väga lihtne süsteem, täidab oma ülesande, kuid pole kuigi elegantne.

Varstolmuimeja puhastamine

Nagu enamikel juhtmeta varstolmuimejatel, on ka Philips varstolmuimeja enda puhastus imelihtne, võta prügikonteiner maha ja tühjenda prügikasti. Philips SpeedPro Max Aqua ei ole erandiks. Mõnda  varstolmuimeja osa tuleb regulaarselt hooldada, kuid ühtki neist komponentidest ei ole vaja regulaarselt asendada. Kõik, mida oleks vaja teha, on tolmu, vee ja filtriosade pesemine.

Moppimiseks kasutatava mikrokiudlapi puhul peaks selle otsiku küljest eemaldama, mis pole kõige mõnusam tegevus, eriti kui mustust põrandal oli palju. Lapid on masinas pestavad, kuigi võib arvata, et enamik inimesi peseb neid siiski käsitsi.

Philips varstolmuimeja lisavarustusse võiks kuuluda ühekordsete lappide komplekt. Lapp võiks olla kergemast materjalist taastootmisest saadud kangast, et seda saaks rahuliku südamega peale kasutamist ära visata. Muidugi lisaks see tootele hinda, kuid valikus võiks ta olla.

Lõpetuseks

Varstolmuimeja Philips, millel on ka mopifunktsioon, pole küll ainus omataoliste seas, kuid hea tööriist, mille kallal arendajad saavad töötada.

Scroll to Top