varstolmuimeja vesi

Varstolmuimeja ja vesi

Asjad, mida tuleks kaaluda puidust põrandate puhastusmasinate valimisel.

Kui olete varstolmuimeja otsingul, mis sobiks just Teie kodu puitpõrandate ja Teie rahakotiga, siis mõistate peagi, et otsustusprotsess polegi nii lihtne, kui esialgu tundus. Parimate teie vajadustele vastavate puitpõranda puhastusmasinate osas tuleb arvestada paljude teguritega.

Puitpõranda puhastamiseks masina ostmine on tegelikult nagu mis tahes muu kodumasina ostmine, kuna funktsioonid aitavad kvaliteeti määrata. Sellest hoolimata on mõned funktsioonid ja omadused teistest olulisemad.

Kui olete varstolmuimeja otsingul, kuid vajate selgitusi, aitab allolev ostujuhend teil oma raha eest paremat masinat valida.

Kaal

Parimad puitpõrandate puhastusseadmed peaksid olema kerged. Kaal mängib ostmise otsustamisprotsessis üliolulist rolli. Sellepärast peaksite valima sellise, mis on väiksema kaaluga või suurema kaaluga masinat peab olema mugav liigutada.

Vee temperatuur

See on seotud vee kuumutamiseks kuluva ajaga. Ideaalis peaksite valima parima auruga põrandapuhastaja, mis kuumutab vett minutiga või vähem.

Veepaagi maht

Tõepoolest, vesi aitab puhastusprotsessis kaasa. Pange tähele, et vähem käike kraanikausi juurde annab teile rohkem aega põrandate puhastamiseks.

Reeglina peaksite valima masina, millel on suurem paagi maht. Samuti võiksite kaaluda kahekordse veepaagi tehnoloogiaga põrandapesu seadmeid, mis musta vee sisse imavad.

Juhtnupud

Masina juhtnupud aitavad teil puhastamist hõlbustada. Pole tähtis, kas juhtnupud on nuppude, puutetundliku ekraani või mingil muul kujul. Nad peaksid asuma käepärases kohas. Ideaalis on kõige parem kasutada masinat, mille juhtnupud on käepideme küljes. See muudab nad puhastamise ajal hõlpsasti kättesaadavaks.

Puhastuslapid ja harjad

Naturaalsest puidust põrandad nõuavad mitteabrasiivsete puhastusvahendite kasutamist. Ideaalne on valida aurutid, millel on kas mikrokiud või pehme puhastuslapid, mis põrandat ei kriimustaks. Sama kehtib harjade kohta.

Mitmeotstarbelisus

Parima põrandapesumasina otsimise kõrval võite kaaluda ka mitmeotstarbelise masina ostu. Mõnel seadmel on käsitolmuimeja funktsioon, mis muudab selle lagede ja mööbli puhastamisel lihtsaks. Võib leida ka põrandapesumasinat, mis pestes imeb tolmu.

Manööverdusvõime

Sina peaksid kogu aeg kontrollima ja suunama seadet, et dikteerida selle liikumist ja suunda. See on põhjuseks, miks peaksid valima parima puhastusseadme, mitte sellise, mis liigub vaid kindlas suunas.

Rusikareeglina võiksid valida sellise, millel on ergonoomiline käepide, pööratav põrandaotsik ja rihm. Need tagavad masina sujuva liikumise iga suunas.

Hind

Hinnast rääkimise jätsime kõige viimaseks. Põrandapesu seadme maksumus on üks kriitilisemaid tegureid, mida peaksite kaaluma.

Panime selle siia lõppu, sest teised tegurid peaksid olema tegelikult seadme valikul tähtsamad. Kui olete need välja mõelnud, saate hinda vaadata.

Loodetavasti sobiks teie valitud puitpõrandat puhastamiseks mõeldud masin teie soovitud hinnaga.

Korduma kippuvad küsimused parimate puitpõrandate puhastamise masinate kohta

  1. Mis on parim naturaalsest puidust põranda puhastusvahend?

See küsimus ajab paljud majaomanikud segadusse, kes kavatsevad osta masina, mis aitaks neil naturaalsest puidust põrandaid puhastada. Tõepoolest, teil võib olla raske neid valida.

Seetõttu soovitame neid funktsionaalsuse järgi. Kui otsite aurutit, millel on palju funktsionaalsust, võite vaadata käsiauruteid. Samuti sobib BISSELL Spinwave Powered Hardwood Floor Mop Cleaner ideaalselt mitmesuguste erinevate pindade puhastamiseks. Väi näiteks Kärcheri oma.

Rug Doctor FlexClean All-in-One põrandapuhastusmasin sobib suurepäraselt naturaalse puidu puhastamiseks kõikjal.

  1. Kuidas puhastada plekilisi puitpõrandaid?

Kas teie puitpõrand on väga plekiline? On aeg tööle asuda. Kuid enne seda peate otsustama pinna puhastamise parima viisi.

Plekkide eemaldamiseks puidust põrandalt peate esimese sammuna mustusekihi lahustama. Hiljem saate selle eemaldada. Pärast seda kasutaksite põranda välimuse taastamiseks soovitatud puhastustehnikaid.

Kuid kui see ei sobinud ja ei andnud soovitud tulemust, on aeg kaaluda teistsugust lahendust. Lahendus on lihtne, segage vahekorras üks ühele ​​vee ja äädika lahus. Niisutage lappi lahuses. Seejärel saate lapiga käsitsi häguseid plekke maha hõõruda. Hankige veel üks puhta veega niisutatud riie ja kasutage seda põranda kuivatamiseks.

  1. Mis on parim puitpõrandate puhastamise masin?

Igal masinal on oma funktsionaalsus ja varjuküljed. Esimene samm masina valimiseks on oma põranda puhastamise vajaduste määratlemine. Seda silmas pidades saate valida parima varstolmuimeja või põrandapesumasina, mis vastab Teie nõudmistele.

Parima ostuotsuse tegemiseks võite alati läbi vaadata toodete kirjeldused ja ka tehnilised andmed.

  1. Kas naturaalsest puidust põrandate puhastamiseks on masin?

Jah, puitpõrandate puhastamiseks on olemas masin. Neid on erineva suuruse ja spetsifikatsioonidega. Näiteks võite saada kahekordse võimsusega aurupuhasti, mis sobib ka traditsiooniliseks puitpõranda puhastusvahendiks, ning lisaks rõivaste ja lagede käsiauruti.

Lõpetuseks

Parima puitpõranda puhastusmasina valimine ei tohiks pärast meie juhendi lugemist olla keeruline. Loodetavasti on teil nüüd ettekujutus, mida tasub jälgida. Enne ostu sooritamist veenduge, et arvestaksite ostujuhendiga.

Scroll to Top