Varstolmuimeja Grundig VCH 9632

Varstolmuimeja Grundig VCH 9632

Grundig VCH 9632 kaks ühes tolmuimeja saab varstolmuimejast kiiresti muuta väikeseks käsitolmuimejaks. Lisaks juhtmevabadusele teeb see omadus Grundig varstolmuimeja kasutamise mitmekülgseks. See on varustatud väga hea 21,6 V liitiumioonakuga ja sellega saab töötada kuni 75 minutit järjest. Suure jõudlusega elektriline harjaga otsik eemaldab kangekaelse mustuse ja isegi loomakarvad kõigilt pindadelt. Praktiline Grundig VCH 9632 töötab ilma tolmukotita tsüklonitehnoloogiaga ja sellel on kaks kiirustaset. Tänu kokkuklapitavale käepidemele saate praktiliselt ja ruumisäästlikult hoida kaks ühes varstolmuimejat laadimisjaamas.

Grundig VCH 9632 VCH9632 kaks ühes juhtmeta varstomuimeja tehnilised üksikasjad

Grundig on visuaalselt kena. Selle varstolmuimeja lahti pakkimisel köidab kohe pilku kokkupandav vars. See võimaldab Grundigi väikesesse ruumi paigutada. Käsitolmuimeja, mille saate varrest välja võtta, on kasutajate arvates väga kvaliteetne. See seadme osa on VCH 9632 süda, sest just seal asuvad nii juhtelemendid kui ka mootor ja filtrisüsteem. Laadimisjaama ja lisaseadmete osas märkate suhteliselt madalat ostuhinda, sest kõiki komponente hoitakse üsna lihtsana.

 • Mõõtmed: 109 x 16 x 26,5
 • Kogumass: 2930 g
 • Mahuti maht: 0,5 liitrit
 • Kaks võimsusastet
 • Värv: titaanhõbe
 • Müratase: 72 dB
 • 21,6 V liitiumioonaku
 • Võimsus: 115 vatti
 • Tsüklonitehnoloogia
 • HEPA filter
 • Ilma tolmukotita
 • Valgusdioodidega valgustatud põrandaotsik
 • Juhtmeta
 • Otsikute panipaik laadimisjaama all
 • Tööaeg: kuni 75 minutit (esimesel võimsustasemel)
 • Laadimisaeg: 5 tundi
 • Suure jõudlusega elektriline imemisotsik
 • Neljaastmeline aku taseme indikaator

Laadimine

Esmapilgul tundub 5-tunnine laadimisaeg väga pikk. Kuid pärast 5-tunnist laadimist saate ka 75 minutit kasutamist. See tähendab, et Grundig VCH 9632 edestab enamikku konkureerivaid mudeleid. Kombineeritud tööriistade akude keskmine töötamise aeg on umbes 20-30 minutit. Näiteks AEG CX7-2-35 FFP aku tööaeg on veidi alla 25 minuti ja selle seadme laadimisaeg on ainult 3 tundi.

Praktiline ja sobib igapäevaseks kasutamiseks

Tootja on oma Grundig VCH 9632-ga palju asju õigesti teinud. Kõige praktilisem on muidugi asjaolu, et saate käsitolmuimeja varrest eemaldada. Selleks võtke lihtsalt nuppu vajutades käepide varrest välja. Nii et saate mitte ainult oma põrandatelt mustuse eemaldada, vaid ka kiiresti tolmuimejaga treppe koristada või pehmet mööblit mustusest ja loomakarvadest puhastada.

Grundig VCH 9632 ostmise poolt räägib selle kerge kaal ja pikk akuga töötamise aeg. 75-minutine aku kestvus peaks olema piisav ka suuremate korterite täielikuks koristamiseks. 75 minutilise tööajaga on Grundig küll varstolmuimejate seas heal positsioonil, kuid siin on väike aga. 75 minutit aku kestvust on võimalik ainult madalama jõudlustasemega. Kui tolmuimeja on võimsama teise võimsustasemega, väheneb aku kasutusaeg umbes poole võrra. Ja kahjuks peate tavaliselt teise võimsustaseme sisse lülitama, sest esimene võimsuse tase on väga nõrk.

Lisaseadmete hulka kuuluvad praguotsik, polstriotsik ja laadimisjaam koos tarvikute hoidmise võimalusega. See meeldib kasutajatele, sest väikestel otsikutel on kindel koht ja need pole kadunud.

Varstolmuimeja põrandaotsik on elektritoitega. Pöörlev hari eemaldab sodi ka vaipkatetelt. Kuid nagu jutuks oli, ainult kõrge jõudluse tasemel. Ja see sõltub paljuski vaipade paksusest.

Loe ka: Electrolux varstolmuimeja ülevaadet.

Grundigi VCH 9632 tsüklonitehnoloogia

Grundig VCH 9632 on varustatud tsüklonitehnikaga. See tähendab, et varstolmuimejasse pole vaja panna tolmukotti. See töötab väikese kogumismahutiga, mille saate hõlpsalt prügikasti tühjendada. Sellel süsteemil on tolmukottidega tolmuimejate ees mitmeid eeliseid. Muidugi tähendab see eelkõige seda, et te ei pea ostma ühtegi tolmukotti. See on kindlasti enamiku kasutajate eelistus, sest tolmuimeja kotid pole kuigi odavad. Ja nii väikese tolmukonteineri jaoks peaksite kindlasti ostma palju tolmukotte.

Tsüklonitehnoloogia eeliseks on ka see, et imemisvõimsus ei vähene, ükskõik kui täis kogumismahuti on. See on valmistatud läbipaistvast plastikust, nii et taset saab igal ajal kontrollida ja konteinerit vajadusel tühjendada. Selleks saab ta lihtsalt ühe nupuvajutusega eemaldada.

Kogumismahutis asub ka väljatõmbeõhu filtrisüsteem. See koosneb HEPA filtrist, mis tagab väga puhta heitõhu. HEPA-filtrit saab kasutada püsivalt, kuid loomulikult tuleks seda ka regulaarselt puhastada. Aeg-ajalt peaksite seda jooksva vee all pesema. See on ainus viis hea filtreerimise tagamiseks. Enne pestud filtri paigaldamist veenduge, et see oleks täielikult kuiv. Tootja soovitab umbes 24 tundi kuivamisaega.

Scroll to Top