Varstolmuimeja Electrolux EER7GREEN

Varstolmuimeja Electrolux EER7GREEN

See varstolmuimeja on suhteliselt odav, ta sobib väikese eelarvega kliendile, kes soovib korralikku tööriista eriliste lisadeta ja soodsalt.

Electrolux on tuntud kodumasinate tootja, seega käib tema toodetega kaasas ka Electroluxile omane kvaliteet.

Hoiustamine

Hoiustamisel võtab see varstolmuimeja vähe ruumi ning ta on meeldivalt tagasihoidlikku tumedat salvei rohelist värvi, mis ei torka liialt silma, kui tema hoiukohaks pole kapp või garderoob. Ta sobib suurepäraselt koju, kus pole liiga palju vaba kapiruumi ega garderoobe, seisab omal jõul püsti ja on kohe valmis tööle asuma, kui Te ta peale aku täislaadimist jälle kasutusele võtate.

Käsitolmuimeja

Ergorapido on kaks-ühes varstolmuimeja. Teda saab kasutada põrandate puhastamiseks, kuid kui eemaldate varre küljest käsitolmuimeja, saate sellega puhastada pehmet mööbli, autoistmeid ja kõike muud, mis asub põrandast kõrgemal. Kõik see on väga mugav, käsitolmuimeja käib varre küljest lihtsasti lahti. Väikeste lastega peredel või koduloomaomanikel tekib paratamatult igapäevaselt sodi, puru, karvu ja prahti näiteks diivanitele, söögilaua alla toolijalgade vahele, autoistmetele ja laste turvatoolidesse. Sellistest kohtadest kiireks imemiseks on käsitolmuimeja asendamatu. Pole vaja suurt tolmuimejat tassida, juhtmetega jännata ja kogu seda kupatust hiljem kokku panna ja ära viia. Käsitolmuimeja teeb sellise kohtkoristuse kiiresti ja vaevata ära. Tuleb vaid hoolitseda selle eest, et tolmuimeja aku oleks laetud.

Tolmukonteineri tühjendamine on samuti lihtne, see ei vaja erilist pingutust. Avate kaane ja kallate sodi prügikasti. Jääb üle vaid imestada, kus oli kõik see sodi ja tolm, mille Ergorapido teie majapidamisest kokku on korjanud.

Otsikud

Otsikuid on seadmel kaasas kaks – rullharjaga põrandaimemise otsik, mida saab varre otsas pöörata 180 kraadi ja piluotsik nt diivanipatjade vahelt või autos istmete vahelt koristamiseks. Electrolux pakub oma tolmuimejatele ka lisatarvikute komplekti, milles on otsikuid ja voolik. Voolikuga saab veelgi tõhusamalt kitsaid kohti koristada, sest see paindub.

Varstolmuimeja Electrolux EER7GREEN on tootja poolt roheliseks tooteks märgitud. See ei ole tingitud üksnes tema värvusest, vaid sellest, et varstolmuimeja korpus on toodetud 50% ulatuses taaskasutatavast plastikust. Tänapäevaste kesskonnamurede valguses on see tegelikult üks päris hea müügiargument.

Aku

Tolmuimeja on Li ion akuga, mille tööpinge on 18 V. Varstolmuimeja tööaeg madalal võimsusel on kuni 35 minutit. Alati, kui olete oma töö lõpetanud, saate ta mugavalt laadima panna ja kui järgmisel korral teda kasutate, on ta kohe tööks valmis.

Electrolux Ergorapido varstolmuimeja tehnilised andmed

Li ion aku tööpinge on 18V. Kaks ühes lahendus – varstolmuimeja on koos sisse ehitatud käsitolmuimejaga. Tolmukonteineri mahutavus on 0,5 liitrit. 180° EasySteer otsikuga saab väga kergesti raskesti ligipääsetavatest kohtadest tolm imeda. TurboPower liitiumaku võimaldab töötada järjest 35 min, selle aku mahtuvus on 1500 mAh. Toote rullharjal on kasutatud BrushRollClean tehnoloogiat, mis pedaalivajutusega lõikab rullharja ümber keerdunud juuksekarvad, loomakarvad, niidid ja muu sellise kraami tükikesteks. Peale seda tõmmatakse needki tolmukonteinerisse. Enam ei pea kääridega harja ümbert sodi puhastama. DustSpotter LED valgustus teeb tolmu märkamise põrandal eriti heaks. Paljud kasutajad on seda isegi pahaks pannud, sest nii on kogu mustus liiga hästi näha. Samas teised jällegi ütlevas et ilma LED tuledeta varstolmuimeja imemisotsikul ei kujutaks nad hea koristustulemuse saamist enam ettegi. Varstolmuimeja korpus on valmistatud 50 % ulatuses ümbertöödeldud plastikust. Varstolmuimeja Electrolux EER7GREEN müratase on 79 db, mis on suhteliselt suur. Samas, kui müratase oleks liiga madal, siis ei oleks ka vajalikku imemisvõimsust. Filtri tüübiks on tootja andnud topelt filtreerimise. Üldiselt tuleb öelda, et see jääb siiski mitmes vallas näiteks Philipsi SpeedPro Max Aquale alla.

 

Scroll to Top