Varstolmuimeja Bosch BCH6ZOOO

Varstolmuimeja Bosch BCH6ZOOO

Traditsioonileine juhtmega tolmuimeja on spontaanse ja kiire puhastamise jaoks sageli liiga tülikas oma raskuse ja järellohiseva juhtme tõttu. Väike akuga varstolmuimeja nagu Bosch BCH6ZOOO teeb sellisel puhul palju paremat tööd. Tema liitiumioonaku vajab 60 minuti pikkuseks tööajaks 6 tundi laadimisaega. Tolmukonteiner avaldab muljet oma pea liitrise mahutavusega. Võrreldes teiste varstolmuimejatega on seda päris palju. See varstolmuimeja ei vaja seinakinnitust ega alust, ta on nii ehitatud, et seisab ise põrandal püsti, toetudes imemisotsikule. AllFloor HighPower hari kasutab töötades umbes 5000 pööret minutis tegevat mootorit, mistõttu see hari suudab puhastada põhjalikult igat tüüpi põrandakatteid, nagu parkett, vaibad ja isegi keraamilised plaadid.

Tüüp

Boschi akuga varstolmuimeja tagab ka esimese taseme võimsusega muljetavaldava puhastustulemuse. Teisel tasemel lülitatakse pöörlev vaibahari sisse ja imemisvõimsust suurendatakse. Kolmas ehk turbo tase on mõeldud eriti paksude vaipade või suure mustuse koristamiseks. Loomakarvade praguotsik tagab loomakarvade optimaalse sisseimemise. Kuue tunnine laadimisaeg koos korraliku tööajaga (60 minutit) võimaldab Bosch BCH6ZOOO igapäevast kasutamist. Kuna selle imemisvõimsus on peaaegu sama hea kui tavalisel tolmuimejal, saate juhtmeta varstolmuimeja liikuvust kasutada igapäevaseks puhastamiseks kõikidel korrustel ja võib juhtuda, et ei vajagi enam traditsioonilist juhtmega tolmuimejat.

Aku

Võimas 25,2-voldine liitiumioonaku vajab täislaadimiseks kuus tundi. Peale täis laadimist on selle tööaeg 60 minutit. See võimaldab Boschi BCH6ZOOO igapäevaselt kasutada ja tegelikult piisab sellest põrandate põhjalikuks puhastamiseks.

Mitmesugust

Nautige juhtmega tolmuimeja asemel juhtmeta varstolmuimejat Bosch BCH6ZOOO. ProAnimali otsik ei jäta kõva- ja vaipkattega põrandate puhastamisel midagi soovida ning loomakarvad kaovad justkui võluväel. See juhtmeta varstolmuimeja on tänu oma kergele kaalule (vaid kolm kilogram) ka ülimalt käepärane. Igapäevane väike imemisring on ei kurna Teid ja on puhas rõõm, kui saate tolmuvaba kodu nautida. Seadme korpus on sobivalt tornaado-punast värvi.

Sisseehitatud nutikas andur jälgib pidevalt kogu varstolmuimeja õhuvoolu, tagades erakordse imemisvõimsuse. Seda aitab SmartSensor Control, mis tuvastades jõudluse languse näitab ekraanil, kui filtrit tuleb puhastada.

Koos AllFloor HighPower Brushiga muudavad mootoriga harjarullid lemmikloomade karva eemaldamise lihtsaks. Kangekaelsete lahtiste karvade korral saab turbo režiimi aktiveerida ja näiteks vaipu hõlpsalt puhastada.

Eelised ja puudused

Uurides Bosch BCH6ZOOO-d, lugesime mitmeid ostjate arvustusi. Toome siinkohal kasutajate arvamused Teie ette.

Viis eelist

Üldiselt on kliendid tolmuimeja imemisvõimest positiivselt üllatunud. Ikka ja jälle ütlevad kasutajad, et varstolmuimeja mahub sobivalt kätte ning sellega on mugav töötada. Paljudele kasutajatele meeldib juhtmevabadus. Ostjad on vaimustuses tolmuimejast, mille aku tööaeg on piisavalt pikk majapidamise puhastamiseks. Suur hulk kasutajaid kiidab seda varstolmuimejat, sest see on nende meelest väga kvaliteetselt ehitatud.

Puudused

Kliendid olid enne ostmist veidi mures, kuna tolmuimeja näeb välja veidi kohmakas. Kuid pärast ostu ei olnud see enam probleem. Ühe puudusena toodi välja suhteliselt kõrge müratase, samuti on märgitud, et tootel puudub HEPA filter, mis peaks kinni väikesed tolmuosakesed.

Loe ka Philips käsitolmuimeja kohta.

Lisatarvikud

Lisatarvikute kompleks on mõeldud kõikidesse nurkadesse, mööbli ja turvatoolide alla pääsemiseks. Sinna kuuluvad erinevad otsikud, pehme toru ning õlarihm.

Kokkuvõte

Siit leiate Bosch BCH6ZOOO peamised spetsifikatsioonid.

Aku

Maksimaalne tööaeg on 60 minutit, laadimisaeg 360 minutit. Aku tüüp on liitium-ioon, selle pinge on 25,2 V. Komplektis pole varuakut.

Puhastamine ja funktsioonid

Toote tüübiks on varstolmuimeja, mille prügikonteineri mahutavus on 0,9 l. Varstolmuimejal on kolm võimsustaset, müratase on 79 dB. Sellel puudub LED-valgustusega põrandaimemise otsik, kuid on LED ekraan. Korpus on valmistatud plastikust.

Mõõtmed

Kõrgus on 116,0 cm, laius 28,5 cm, sügavus 18,5 cm ja kaal 3,0 kg.

Garantii

Tootel on garantii 24 kuud.

Scroll to Top