Kärcher FC 5 varstolmuimeja

Põrandapesumasin Kärcher FC 5

Lõpuks ometi saate põrandad pesta ilma neid eelnevalt tolmuimejaga puhastamata. Põrandapesumasina, mis näeb välja nagu varstolmuimeja, Premium Floor Cleaner FC 5 abil on see võimalik. Tänu mugavale kaks ühes funktsioonile koristatakse ja imetakse kuiv ja märg mustus sama liigutusega. Pöörlevad ja automaatselt niisutatavad mikrokiud-rullharjad on alati puhtad ja kasutusvalmis, kuna seadme isepuhastusfunktsioon imeb vee ja mustuse segu rullharjadelt kohe, kui see on rullharja külge kinnitunud. Masina Premium versiooni komplekti kuuluvad ka varurullikud ning 30 ml puhastusvahendi näidis. Lisaks kasutab põrandapesumasin FC 5 võrreldes tavaliste koristusmeetoditega 85% vähem vett ning tagab muljetavaldavad puhastustulemused. Põrandapesumasinat FC 5 võib kasutada kõikidel kõvadel põrandapindadel olenemata sellest, kas need on puidust, kivist või plastist.

Niiskelt põranda pühkimine ilma eelneva tolmu imemiseta on võimalik tänu SmartRoller tehnoloogiale. Masin kogub kokku märja ja kuiva mustuse ühes etapis. Kasutusel on isepuhastusfunktsioon, mis eemaldab harjastelt mustuse automaatselt. Nii on rullharjad pidevalt puhtad parimate puhastamistulemuste saamiseks. Põrandad kuivavad vähem kui kahe minutiga tänu madalale jääkniiskusele. Masinal on kõrge kvaliteediga mikrokiud-rullharjad, nende paigaldamine ja eemaldamine on kiire ja lihtne. Samuti on lubatud neid pesumasinas pesta temperatuuril kuni 60 °C.

Kärcher kasutab innovatiivset ajamikontseptsiooni. Edaspidi pöörlevate rullharjadega liigub seade üle põranda peaaegu iseenesest, ainus, mida peate tegema, on seda suunama. Siiski ei saa väita, et mingit jõudu selle kasutamiseks vaja poleks. Ta kaalub 4,5 kg, mis võib olla liiga raske, kuid enamiku inimeste jaoks on alla 5 kg raskust käsitseda piisavalt kerge.

Põrandapesumasina osad

Puhastuspea on paindliku liigendiga, sellega on lihtne puhastada mööbli alt ja liikuda ümber esemete. Seade puhastab kuni servani, see võimaldab saavutada häid tulemusi nurkades ja liistude äärtes.

Põrandapesumasinal on eemaldatav kahe paagiga süsteem, paagid on puhta ja musta vee jaoks. Puhta vee paaki saab hõlpsasti kraani all täita. Sellesse saab lisada pesuainet parema tulemuse saavutamiseks. Puhta vee paagi mahutavus on 400 ml, mis on enam kui piisav kogu maja puhastamiseks, ilma et peaks töö vahepeal katkestama paagi täitmiseks. Musta vee paagi saab hügieeniliselt eemaldada ja tühjendada puutumata seejuures mustusega kokku. Määrdunud vee paak on väiksem ja mahutab 200 ml, lihtsalt jälgige määrdunud vee paaki ja tühjendage seda sageli.

Seadme komplektis on puhastus- ja parkimisalus, mis on mustade rullharjade puhastamiseks ja seadme hoiustamiseks.

Põrandapesumasin töötab vooluvõrgust, see pole akuseade. Masin on kollase korpusega, nagu Kärcheri toodetel ikka, juba kaugelt äratuntavad.

Ainus ebameeldiv üllatus, millega kliendid on kokku puutunud, on see, kui palju Kärcheri põrandapesumasin kasutamisel nende põrandatelt tegelikult mustust eemaldas.

FC 5 säästab teie väärtuslikku aega, kuna te ei pea enne põrandate pesemist tolmuimejaga imema. Võtke Kärcher FC 5 aluselt, käige vaid üks kord üle pindade ja töö on tehtud. Samas peab tõe huvides ütlema, et tema imemisvõime ei ole võrdväärne tolmuimeja omaga.

Loe ka Dyson varstolmuimejast.

Sobivad pinnad

Kärcher põrandapesumasin sobib kõikidele kõvadele põrandapindadele, parkett-, laminaat-, kork-, kivipõrandad, linoleum- või PVC-põrandad. See tagab hügieenilise puhastamise kõikides ruumides (näiteks tualettruum, köök, vannituba, saun). Masin on mõeldud kõvade põrandapindade kiireks ja pingutusteta märgpuhastamiseks. Sobib ka hermeetiliste liitekohtadega, õlitatud ja vahatatud parketil kasutamiseks.

Puhastusvahendid

Kärcher põrandapesumasina puhta vee paaki võib lisada spetsiaalseid puhastusvahendeid. Näiteks puhastusvahendit lakitud puitpõrandatele RM 534, õlitatud ja vahatatud puitpõrandatele RM535, kivipõrandate puhastusvahendit RM 537 või multifunktsionaalset põrandapuhastusvahendit RM 536.

Seadmed komplektis

Kui olete toote koju viinud, leiate pakis kahe paagiga süsteem, kaks kollast universaalset rullikut, kaks halli universaalset rullikut, puhastus- ja parkimisalus.

Tehnilised andmed

Toitepinge (Ph/V/Hz) 1 / 220 – 240 / 50 – 60
Väljund (W) max 460
Puhastusjõudlus ühe paagitäiega (m²) 60
Puhta vee paagi maht (ml) 400
Musta vee paagi maht (ml) 200
Rullharja töölaius (mm) 300
Põranda kuivamise aeg (min.) 2
Puhastusaluse maht (ml) 200
Juhtme pikkus (m) 7
Kaal ilma lisatarvikuteta (kg) 4,6
Kaal, sh pakend (kg) 6,8
Mõõdud (pikkus x laius x kõrgus) (mm) 320 x 270 x 1220

 

Scroll to Top