Philips varstolmuimeja

Philips varstolmuimeja

Tõenäoliselt olete oma elu jooksul puutunud kokku paljude tolmuimejatega ja teate, mida neil oodata.

Puhtuse pidamine kodus on tähtis, eriti kui Teil on väikesed lapsed ning koduloomad. Paljude perenaiste kinnisideeks on kodu puhtana hoidmine ning nad kasutavad tolmuimejat mitu korda päevas. Sageli on neil ka rohkem kui üks masin. Seetõttu teadvad nad, millest räägivad. Ja räägivad nad seda, et Philips varstolmuimeja on neile muljet avaldanud. Parimate varstolmuimejate hinnad on sarnased. Hind on enamiku klientide jaoks väga tähtis ja liiga kallist masinat ei taheta soetada. Kuid tegelikult on varstolmuimeja oma hinda väärt.

Philips varstolmuimeja kuju

Masina põhikorpuse disain on esialgu kummaline, kuna tundub, nagu oleks see tagurpidi – aga tegelikult on seda seetõttu ergonoomiliselt palju mugavam kasutada. See on natuke nagu lehepuhuri käes hoidmine, temaga töötades on randmetele väiksem koormus.

Tolmuimeja vars on soliidse välimusega ja sobiva pikkusega. See, et käsitolmuimeja on varstolmuimeja varre sisse integreeritud, on väga mugav, imeline disain! Pole vaja otsida tööriista, mida tegelikult kõige rohkem kasutatakse. See kehtib ka varre kohta, millel on integreeritud täiendav praootsik ja sellel on klapp, mis tegelikult ka töötab ja on suurepärane abimees põrandaliistude ja lagede puhastamiseks.

Tolm koguneb tolmukonteineri ühte poolde, jättes tolmu sissetõmbe osa tühjaks isegi siis, kui te pole tolmukonteinerit tühjendanud! Iga kord, kui seda kasutate, peaksite tegelikult  konteineri tühjendama, kuid inimesed ei tee seda alati. Teiste varstolmuimejatega põhjustab see jõudluse vähenemist, kuid mitte selle masina puhul, sest konteineris olev tolm ei takista uue tolmu sisse imemist.

Sisse- ja väljalüliti on tegelikult ka lüliti, mitte päästikmehhanism, mis on suurepärane. Mõnedel seadmetel tuleb nendega töötamiseks lülitit kogu aeg all hoida, kuid see väsitab sõrme ja on ebamugav. Sellel varstolmuimejal on kolm erinevat võimsust, ECO (mis tundub, et midagi ei juhtu, see on nii vaikne, kuid siledate ja kõvade põrandakatete nagu parkett puhul puhastab väga hästi, see režiim tarbib akut kõige vähem), NORMAL (mida soovitatakse kasutada vaibal, see teeb vaiba jälle kohevaks ning varstolmuimejate puhul on see juba hea näitaja) ja TURBO (mis sobib hästi vaiba jaoks, millel on olnud näiteks karvane koduloom, kellest on palju sodi maha jäänud).

Aku

Tootja andmed Philips varstolmuimeja aku kestvuse kohta on täpsed. See on kasutaja jaoks suurepärane, sest enamasti piisab sellest kogu kodu ühe laadimisega üle käimiseks. Kui siiski on vaja seda vahepeal laadima panna, laeb see väga kiiresti. Kasutajate jaoks on käepidemel informatiivne  ekraan, mis ütleb, kui palju tööaega veel alles on.

Puhastusotsikud

Peamise puhastusotsiku kinnitus on kasutajate arvates geniaalne. Selle esiküljel on tuled, mis valgustavad põrandal olevaid purukesi ja peletavad ka uudishimulikke koduloomi eemale, see on tegelikult kasulik, kuna paljud kutsikad on elevil, kui tolmuimejat kasutatakse ja soovivad seda rünnata. Otsik sobib nii kõvade kui ka vaipkattega põrandapindade jaoks. Otsik vingerdab üsna palju ja sellega harjumine võtab veidi aega, kuid seda on tõesti lihtne kasutada.

Turbootsik sobib diivanile ja on hea kasutada ka treppidel, sest tal on sobiv suurus. Nii mõnedegi kodude trepid on vaipkattega ja treppe kasutatakse palju, seega vajavad nad turbo tööriista!

Seinale kinnitatav hoidik on suurepärane, see pole eriti silmatorkav. Turbootsiku jaoks pole eraldi kinnitust, kuid paljudele see on vastuvõetav. Varstolmuimeja laadimiseks on magnetiline pistik, mida saab kasutada loomulikult ka ilma hoidikuta. Magnetiline pistik võib paista tühise asjana, kuid selle kasutamine võtab vähem aega, kui juhtme ühendamine. Tõenäoliselt on mõne sekundiline vahe, aga tundub, nagu oleks tootja teinud palju kasutaja mugavuse huvides.

Otsikud sobivad hästi varre külge, nende vahetamine pole liiga keeruline.

Kokkuvõte

Nii et kokkuvõttes on kasutajad varstolmuimeja Philips omadustega väga rahul. Meeldib juhtmevabadus ja tolmukoti vabadus. Varstolmuimejal on väga häid funktsioone ja läbimõeldud disain, kusjuures tunda on, et kasutaja on disainerite silmis esiplaanil.

Loe ka Kärcheri tolmuimejatest.

Scroll to Top