Kärcher varstolmuimeja

Kärcher varstolmuimeja

Kärcheril on palju erinevaid tooteid, ka mitmeid varstolmuimejaid. Seekord laseme varstolmuimejat iseloomustada selle kasutajal. Arvame, et tootja kiidulaul on midagi muud, kui kasutaja arvamus. On arusaadav, et kasutajad ja nende vajadused on erinevad ja ka selle kokkuvõttega ilmselt ei ole kõik sama meelt, kuid abiks on ta toote valimisel ja ostuotsuse tegemisel ikka. Kärcheri varstolmuimeja tehnilisi andmeid selles kokkuvõttes pole, need on samuti igal tootel erinevad ja iga toote juures välja toodud. Sellest artiklist leiad pigem soovituse varstolmuimeja kui sellise ostuks. Kas seda on üldse majapidemisse vaja?

Niisiis, järgnevalt saad lugeda, mida arvab Kärcheri varstolmuimejast selle kasutaja.

Miks mulle meeldib Kärcheri VC4i juhtmeta varstolmuimeja?

  1. See töötab hästi parketil ja keraamiliste plaatidega põrandatel imedes tõhusalt tolmu ja sodi. See toimib hästi ka madalate karvadega vaipadel. Harjastega rullotsiku saab eemaldada, nii et varstolmuimeja ei kahjusta minu Pärsia käsitsi kootud villaseid ja kallihinnalisi vaipu.
  2. Ausalt öeldes ei kasuta ma seda kogu maja sügavpuhastamiseks. Selleks eelistan kasutada traditsioonilist juhtmega ja suure tolmukotiga tolmuimejat. Juhtmeta varstolmuimeja sobib väga hästi kiireks prahi imemiseks või mingi konkreetse koha kiirelt puhastamiseks, seda eriti köögis ja söögitoas. See varstolmuimeja on suurepärane puru korjamisel! Temaga saab hõlpsasti koristada sodi söögitoas laua alt toolijalgade vahelt ilma, et peaks toole üles tõstma.
  3. Ma saan enne külaliste saabumist või laste koolist tulekut kiiresti oma maja koos varstolmuimejaga üle käia ja suurema prahi või sodi ära imeda.
  4. Saan seda kasutada ka kitsastes kohtades, kuhu mu suurema tolmuimejaga hõlpsasti ligi ei pääse või on sellega raske nendes kohtades manööverdada, näiteks trepid ja diivanite ning kappide alused. Vannituba ja tualettruumid on mul samuti üsna kitsad ja varstolmuimeja on neis ruumides asendamatu.
  5. Varstolmuimeja juhtlülitid ja märgutuled töötavad hästi ja ma näen, kui varstolmuimeja vajab laadimist.

Mida saab varstolmuimeja juures parandada?

  1. Varstolmuimeja hoidmiseks mõeldud alus on kõikuv ja see kasutab eraldi laadimisjuhet, mis tuleb seadme laadimiseks iga kord selle külge pista. Soovin, et see sarnaneks rohkem minu Dustbuster käsitolmuimejaga, mis laadib hoidikus ilma juhtmeta. Minu jaoks on Kärcheri varstolmuimeja laadima panemine siiski pigem ebamugav, seda saaks palju paremaks disainida.
  2. Tolmukonteiner on liiga väike. Pärast iga kasutamist pean selle tühjendama. Seda on ka natuke kehv varstolmuimeja külge tagasi kinnitada, sest see ei klapi oma kohale ideaalselt. Ma kardan iga kord seda tagasi pannes, et lõhun ta ära.
  3. Juhistes öeldakse, et pärast laadimist tuleks varstolmuimeja vooluvõrgust lahti ühendada, mis on ebamugav. Laadija võiks ise automaatselt laadimise lõpetada, kui aku on täis saanud.
  4. Ehkki juhtlülitid ja indikaatortuled töötavad hästi ning annavad teada, kui laadimist on vaja, saan laadimiste vahel varstolmuimejat täisimurežiimis, pöörleva harjaga kasutada ainult umbes 10 minutit. See oleks tõsine probleem, kui ma peaksin kogu maja koristamisel lootma vaid sellele varstolmuimejale. Niisiis on hea, et mul on ka tavaline tolmuimeja kodus olemas.

Loe ka infot Makita varstolmuimejate kohta.

Kokkuvõte

Üldiselt olen varstolmuimejaga väga rahul, oleksin pidanud ta juba ammu tellima. Pikkade juhtmetega ja sasipundardega tegelemisest pääsemine on suureks kergenduseks, eriti ajal, kui on vaja kiiresti mõnda kohta kodus koristada. Kitsaid kohti on lihtsam varstolmuimejaga puhastada. Sellega töötamine toimub kiiremini, sest ühest toast teise liikudes pole vaja teda pistikusse ühendada ja lahti ühendada. Varstolmuimejat on väga mõnus kasutada, sest see on nii liikuv ja kerge.

Scroll to Top