Grundig varstolmuimeja

Grundig varstolmuimeja

Kellele Grundig varstolmuimeja sobib?

Juhtmeta varstolmuimeja Grundig VCH 9630 on oma seeriast väikseim ja sobib 45-minutise tööajaga keskmise suurusega korteri puhastamiseks, millel on erinevad põrandakatted. Varstolmuimejal on HEPA filter, mis muudab toote ka allergikutele atraktiivseks. Kõik omadused, mida tootja tootekirjelduses lubanud on, täidab see varstolmuimeja suurepäraselt ja kasutajad ei pea pettuma.

Lisaseadmete hulka kuulub seinakronstein, akulaadija, praguotsik ja kaks ühes otsik pehmele mööblile.

Kaks ühes varstolmuimeja

Grundig nimetab VCH 9630 varstolmuimejat, täpselt nagu kahte suuremat mudelit, juhtmeta tolmuimejaks kaks ühes. Põhjuseks on varre küljest eemaldatav käsitolmuimeja, mille abil saab näiteks pehmet mööblit, toole või köögilauda kiiresti puhastada. Varstolmuimeja on varustatud võimsa harjaga, mis suudab eemaldada ka tugeva mustuse. Selleks on aga vaja otsikuga mitu korda üle sama koha tõmmata. Käsitolmuimeja käepide on suhteliselt lai ja selleks on ka põhjus, see sisaldab lisaharju. Muuhulgas on käepidemes tolmuhari, millega (käsiseadmele asetatuna) on mugav aknalaudu, pildiraame või klaveri klahve imeda. Nagu ka VCH 9631 ja VCH 9632, on VCH 9630-l 14,4 liitium-ioonakuga. Kõigil neil varstolmuimejatel on tsüklontehnoloogia, mis tähendab, et eraldi tolmukotte pole vaja osta. See säästab toote kasutaja raha ja teeb tema elu lihtsamaks.

Laadimine ja aku

Grundig varstolmuimeja on kasutajasõbralik, selle käepidemesse on integreeritud ekraan, mis näitab aku taset neljas laadimisetapis ja aitab nii tagada seadme õigeaegse laadimise.

Laadimine võtab tavaliselt aega viis tundi, mis on 45-minutise imemisvõimsuse jaoks üsna pikk. Kui kasutada Grundig varstolmuimejat turborežiimis, siis väheneb kasutusaeg märgatavalt. Samas on turborežiimi vaja tihti kasutada, kuna sellega saab keraamiliste plaatide, vaiba ja pehme mööbli peal olevat sodi  tõhusalt puhastada. Paljude arvates jääb varstolmuimeja esimesel tasemel imemisvõimsusega nõrgaks, kuid teatud puhul on ka seda mõistlik kasutada. Enamasti piisab teisest imemisvõimsusest.

Varstolmuimeja osad

Tolmu kogumise mahuti võtab sisse kuni 500 ml mustust, mis on keskmise leibkonna jaoks piisav. Pärast varstolmuimejaga puhastamist saate konteineri lihtsalt ja mugavalt tühjendada. Lisaks tolmuharjale sisaldab pakend ka praguotsikut. Mudeliseeria väikseimal varstolmuimejal puudub eraldi polstrite puhastamiseks mõeldud hari, mis on mõeldud sõiduki interjööri või istmete puhastamiseks. VCH 9632-l on ka see olemas. Kolm mudelit erinevad üksteisest korpuse värvilahenduse poolest.

Grundig varstolmuimeja kokkupanek ja selle puhastamine ning hooldamine on väga lihtsad. Klõpsamismehhanismi abil saab tolmuimeja kiiresti ja lihtsalt kokku panna. Kasutamine on mugav, sellega pääseb ligi ka kitsastesse kohtadesse, sest tema imemistald on vaid 25 cm laiune. Imemistallal asuvad neli LED-valgustit, mis näevad atraktiivsed välja, kuid tarbivad ka akut. Samas aitavad nad põrandalt mustuse leidmisele tõhusalt kaasa. Kuna sodi on paremini näha ja põrandat pole vaja ühe koristuskorra ajal mitu korda samast kohast üle tõmmata, siis  LED-tulukeste elektritarbimine on tühine varstolmuimeja töötamise ajal kulutatud energiaga võrreldes.

Laadimisjaam on ruumisäästlik, seda saab kinnitada seinale ja seal saab hoida ka lisavarustust. See on oluline, et lisavarustust ei pea kusagile mujale paigutama, kõik on käepäraselt ühes kohas ja nii ei lähe asjad kaduma.

Loe ka näiteks Philips SpeedPro kirjeldust.

Lõpetuseks

Varstolmuimeja Grundig on mugav, praktiline ja seda on lihtne kasutada. Kõikide akuseadmete juures on oluliseks plussiks juhtmevabadus. Koristamisel ei ole vaja muret tunda, kus on järgmine pistikupesa ega mõelda sellele, kas juhe on piisava pikkusega. Tähtis on vaid see, et varstolmuimeja oleks enne koristamise alustamist laetud ja tolmukanister puhastatud. Võta seade laadijast ja hakka aga koristamisega pihta!

Scroll to Top