Electrolux varstolmuimeja

Electrolux varstolmuimeja

Electrolux Ergorapido Lithium Ion Plus on kaks ühes varstolmuimeja, mis on mõeldud neile, kellele meeldib mõte omada nii varstolmuimejat kui ka käsitolmuimejat, kuid ei soovi neid kahte eraldi osta. Suur manööverdusvõime ja tugev imemisvõimsus aitavad Ergorapido varstolmuimeja abil kodu puhastada.

Plussid Miinused
Väga hea manööverdusvõime Lühike aku kasutusaeg
Kerge konstruktsioon Väike imemisvõime

 

See seade on neile, kellele meeldib varstolmuimeja, kuid kes ei vaja igasugu lisavidinaid ja on kindel valik lemmikloomaomanikele.

Välimus

See Electroluxi varstolmuimeja pakub tänapäevaste funktsioonidega ägedat disaini. Kaks ühes seade võimaldab kasutajatel varrest eraldada käsitolmuimeja, andes teile võimaluse puhastada põrandaid ja ka nendest kõrgemal olevaid pindu (trepid, diivanid jne).

Lisaks hõlbustab Ergorapido varstolmuimeja kerge juhtmeta disain kasutajatel trepist üles ja alla liikumist. Peenike varskonstruktsioon on piisavalt kerge, et seda seinale kinnitatavasse hoidikusse rippuma jätta.

Electrolux Ergorapido Liitiumioon Pluss varstolmuimeja kasutab mootoritega harjarulli erinevate põrandatüüpide puhastamiseks.

Juhtmeta varstolmuimeja on võimeline pidevalt töötama, ilma et oleks vaja seda erinevatesse pistikupesadesse uuesti ühendada.

Juhtmega tolmuimejatel pole tavaliselt piisavalt palju juhtme pikkust, et see kataks tervet maja, samas kui juhtmeta varstolmuimejatega, nagu näiteks Electrolux Ergorapido, saab puhastada, kuni aku saab tühjaks.

Lisaks on teil võimalus puhastada vaid käsitolmuimeja abil. Tõmba see lihtsalt varre küljest lahti ja asu tööle.

Electrolux ErgoRapido Ion kasutab mustuse, juuste ja muu prahi imemiseks rullharja.

Suurus ja mõõtmed

Electrolux Ergorapido liitiumioon varstolmuimeja on umbes 108 cm kõrge ja sisaldab madala profiiliga imemisotsikut, mis tähendab, et see on võimeline imema madalate esemete all, nagu voodid, lauad ja mõned kummutid.

Lisaks kaalub see varstolmuimeja 3,6 kg. Veelkord, see on piisavalt kerge, et seda (enamiku inimeste jaoks) viia oma kodus soovitud kohta.

Tarvikud ja osad

Electrolux Ergorapido liitiumioon varstolmuimeja komplekt sisaldab järgmisi osi ja tarvikuid:

 • HEPA-filter,
 • laadimiskaabel,
 • piluotsik,
 • tolmuhari.

Electroluxi varstolmuimeja puhastustarvikud, nagu tolmuhari, HEPA-filter ja piluotsik on kuluartiklid ja tulevad aja jooksul välja vahetada, kuid need on üsna odavad.

Kui sind hoopis näiteks pesev varstolmuimeja, siis selle kohta saab lugeda käesolevast lingist.

Puhastuskatsed

Järgmised varstolmuimeja testid on loodud selleks, et näidata, kuidas Electrolux ErgoRapido töötab erinevatel pindadel, korjates kokku mitmesugust tüüpi sodi. Nende testide jaoks võrdleme koristamise võimekust põrandal, madalal vaibal ja kõrgel vaipu. Iga põrandapinna tüübi jaoks testime tolmuimejat riisi, hommikukrõbinaid, kassiliiva ja suhkru suhtes.

Puitpõrand

Kõik ained testisime ühekaupa, kõigepealt puistasime sodi ühtlaselt pinnale ja siis koristasime seda varstolmuimejaga edasi tagasi liikudes.

Varstolmuimeja poolt puhastatud prahi koguse määramiseks kaalusime enne tolmuimeja käivitamist tühja konteineri. Järgmiseks puhastasime pinna ja tegime uue kaalumise. Kaalude vahe oligi koristatud sodi kogus.

NB! Mõni puru võis olla põrandalt eemaldatud, kuid see ei jõudnud prügikonteinerisse. Näiteks võib harjadesse või voolikutesse osa prahitükikesi kinni jääda.

 • riis 97%
 • hommikukrõbinad 57%
 • kassiliiv 95%
 • suhkur 99%

Madal vaip

Madala vaiba test on praktiliselt identne puitpõranda testiga. Mõõtmised registreeritakse samamoodi ja läbi sodi tehakse sama palju edasi tagasi käimist.

 • hommikukrõbinad 87%
 • kassiliiv 92%
 • riis 99%
 • suhkur 94%

Kõrge vaip

Test on korralduslikus mõttes sama. Siin on tulemused.

 • hommikukrõbinad 93%
 • kassiliiv 98%
 • riis 99%
 • suhkur 81%

Kasutatavus

Electroluxi varstolmuimeja kasutamine on äärmiselt lihtne. Kui see on täielikult laetud, saab temaga töötada umbes 21 minutit. Kahte varre ülaosal olevat nuppu kasutatakse tolmuimeja sisse- ja väljalülitamiseks ning imemisrežiimi muutmiseks.

Käsitolmuimeja eraldamiseks vajutage lihtsalt vabastamisnuppu ja tolmuimeja ülaosa muutub käsitolmuimejaks. Vars suudab endiselt püsti seista, kui töötate käsitolmuimejaga. Veel üks toitenupp asub ka käsitolmuimejal, nii et saate seda sisse ja välja lülitada.

Töö alustamine Electrolux Ergorapido varstolmuimejaga on üsna lihtne. Kui olete seadme pakendist eemaldanud, saate selle vooluvõrku ühendada ja lasta akul vähemalt neli tundi laadida. Järgmisena alustage tolmuimemisega. Pole ühtegi keerulist seadistustööd, mida oleks vaja teha.

Kokkuvõte

Electrolux Ergorapido varstolmuimeja pakub üllatavat imemisvõimsust ja üldist jõudlust. ErgoRapido on kerge, juhtmeta ja kergesti manööverdatav. Ainus negatiivne külg on piiratud tööaeg, kuna ta töötab ühe laadimisega vaid 21 minutit. Sellegipoolest, väiksemate ruumide jaoks või neile, kes eelistavad juhtmeta mugavust, on Electroluxi liitiumioon varstolmuimeja Ergorapido sobilik.

Scroll to Top