Dyson varstolmuimeja

Dyson varstolmuimeja

Dyson ise ei nimeta oma akutolmuimejat varstolmuimejaks. Kuna ta ikkagi näeb välja ja töötab kui varstolmuimeja, siis võtame ta siiski vaatluse alla.

Dyson varstolmuimeja on kalleim omasuguste hulgas. Tootja väitel ta on oma hinda väärt ja sellega võib nõustuda. Iseasi, kas tarbijal kõiki neid lisasid ja jõudlust ka tegelikult vaja on. Kindlasti on paljudel inimestel kodus majapidamismasinad, mis algul suure vaimustusega on ostetud, kuid hiljem kasutult seisma on jäänud, kui mitte kogu masin, siis mõned lisad kindlasti. Nagu me ei kasuta kogu funktsionaalsust ja kõiki võimalusi näiteks pesumasina või praeahju puhul, võib sama juhtuda ka tolmuimeja korral. Tekivad kindlad mustrid, kuidas me tolmuimejat kasutame ja mõned lisaotsikuid võivad lihtsalt kappi tolmu koguma jääda.

Kas teadsid? Meie e-poe valikust leiad Dysonile alternatiive, mis on oma hinnalt mitmeid kordi odavalt, kuid oma omaduste poolest ei jää esimestele paljugi alla?

Kuid kindlasti on kasutajaid, kes Dyson varstolmuimejaga väga rahul on ja kõiki tema suurepäraseid omadusi kodu koristamisel ära kasutavad.

Seega, enne, kui asud varstolmuimejat ostma, vaata üle erinevad tootjad ja nende varstolmuimejate mudelid ning hinda neid oma kodu silmas pidades.

Dysoni võimsaim juhtmeta tolmuimeja optimeerib puhastamist ja tööaega

V11 Absolute Extra Pro parimad omadused on järgmised:
• Mudelil on kaasas klikiga vahetatav lisaaku. Lisaaku võimaldab säästlikul režiimil varstolmuimejaga koristada kuni 120 minutit;
• See jälgib jõudlust 8000 korda sekundis ning seejärel kuvab näidu reaalajas LCD-ekraanile;
• Kolm puhastusrežiimi on optimeeritud erinevate puhastustoimingute jaoks;
• Tolmu imemine on võimas nii põrandatel kui vaipadel;
• Tolmukonteineri tühjendamine on hügieeniline, kasutaja ei puutu tolmuga kokku;
• Laadimiseks ja hoiustamiseks on seinakinnitus;
• Filtrid on pestavad ja seega korduskasutatavad.

Loe ka Grundig varstolmuimeja kirjeldust.

Mis on karbis?

Dyson V11 Absolute Extra Pro komplekti kuulub päris palju detaile.

Otsikuid on viis erinevat (suure pöördemomendiga motoriseeritud otsik, pehme puhastusotsik, kombineeritud otsik, pragude puhastamise otsik, motoriseeritud miniotsik), need on lisatööriistad mitmesuguste ülesannete täitmiseks kogu kodu ja ka auto puhastamisel. Minimootoriga otsik on väga vajalik lemmikloomade karvade eemaldamiseks polsterdusest ja kitsastest kohtadest. Lisaks on komplektis kaks harja, üks neist väike pehme kiirvabastusega tolmuhari ja teine tugeva mustuse hari. Ülejäänud tarvikud on aku, põrandahoidik, laadimisdokk, käepideme hoidik ning akulaadija.

Töötamine

Varstolmuimeja muudab võimsust vastavalt põranda pinnale, st vaipadel tõstab ta automaatselt jõudlust, et need ikka tõesti tolmust puhtaks saaksid. Varstolmuimejal on kolm režiimi. Automaatne režiim, mis sobib kõikjal, säästurežiim, mis on pigem kõvadele põrandakatetele mõeldud ja selles režiimis töötab varstolmuimeja tootja andmetel täis akuga 120 min järjest. Turborežiim, ehk kõige võimsam, kulutab ka kõige rohkem akut, see on tugeva imemisvõimsusega ja sobib väikeste kuid määrdunud alade koristamiseks. Kasutajale kuvab varstolmuimeja oma ekraanil erinevaid teateid, nagu näiteks töötamiseks järelejäänud aeg, võimsus, filtri täitumine ja ummistused. Kuna tegemist on uue mudeliga, siis on täiustatud ka akut, see on suurem ja nikkel-koobalt-alumiiniumkatoodidega. Varstolmuimeja erinevad harjased on erinevate pindade tarbeks, need on toodetud nailonist ja süsinikkiust. Varstolmuimeja Dyson mootor teeb 125000 pööret minutis. Varstolmuimejal on kuuekihiline filtrisüsteem, seega õhk, mis temast välja tuleb, on väga puhas. Tootel on madal müratase.

Varstolmuimeja võimsust kasutatakse siis, kui seda on vaja. Sellist töötamist võimaldab võimsuse optimeerimise tehnoloogia. Kuna akuseadete kõige nõrgemaks osaks ongi tööaja pikkus, siis uus tehnoloogia võimaldab tööaega optimeerida. Teavad ju kõik akuseadmete kasutajad, kui tüütu on kõige kiiremal tööajal tühjaks saanud aku.

Tolmukonteineri tühjendamine on tehtud eriti hügieeniliseks, mustust pole vaja puudutada.

Võrdlus Dysoni varasemate varstolmuimejatega

Üks oluline erinevus kõigi Dyson V-seeria akuga varstolmuimejatel on see, kuidas tolmukonteinerit prügikastid tühjendada. See on midagi, mis mille kallal Dyson palju töötab ja aina parendada püüab. Dyson V6-ga vabastad sa päästikult sulguri, seda on natuke ebamugav teha, sest sulgur asub kitsas kohas. Dyson V7 ja V8 seeria mudelitel tuleb tõmmata riivi ülespoole, mida on samuti suhteliselt raske teha. Dyson V10 ja V11 mudelitel sa lükkad sulgurit prügikasti suunas allapoole, et avada prügikonteineri põhi ja tolm sõna otseses mõttes heidetakse prügikasti. See on kaugelt kõige hügieenilisem ja lihtsam kasutada, kuid vajab ikkagi korralikku jõupingutust.

V11 Absolute Extra Pro tööaeg on kolm korda pikem kui Dyson V8 seeria varstolmuimejatel ja neli korda pikem kui Dyson V7 seeria tolmuimejal. Imemisvõime on V11 seeria tolmuimejal topelt suurem, kui V7 seerial. Laadimisaeg V11 seerial 4,5 h, mis on tunni võrra kauem, kui V7 seerial.

Tehnilised andmed

Toome välja toote tehnilised andmed, et veelgi rohkem aimu anda Dyson V11 Absolute Extra Pro võimekusest.

Tsüklontehnoloogia 14 kontsentriliselt paigutatud tsüklonit
Imemisjõud 220 AW
Tolmukonteineri maht 0,76 l
Filtrisüsteem täiustatud, kogu masinat hõlmav filtrisüsteem
Puhastusotsikud suure pöördemomendiga puhastusotsik ja pehme puhastusotsik
Tööaeg säästlikul režiimil kuni 120 minutit
Kõrgus 261 mm
Pikkus 1286 mm
Laius 250 mm
Laadimisaeg 4,5 h
Kaal 3,09 kg
Scroll to Top