Bosch varstolmuimeja

Bosch varstolmuimeja ülevaade

Sissejuhatus

Bosch väidab, et tema varstolmuimejad on maailma parimad. Vaatame, kas see ka tegelikult nii on.

Selles ülevaates keskendume Athleti valikule. Paljud mudelid on äärmiselt sarnased, seetõttu on oluline mõista nende erinevusi, et saaksite teadliku ostu sooritada.

Kui teil on lemmikloomi, vaadake kindlasti toodet Athlet ProAnimal valikust. Ausalt öeldes peaksite seda tegema olenemata sellest, kas teil on lemmikloomi, kuna ProAnimal tootevalik sisaldab kõike, mida Athlet pakub, ja palju muud, nii et Athleti kaaludes võib see hea valik.

Jõudlus

Kõigepealt vaatame Athleti jõudlust. Esimene asi, mida Athleti sisselülitamisel märkate, on tulede rohkus põhikonteineri esiküljel. Need toimivad aku ja prügikonteineri indikaatoritena.

Athlet on varstolmuimeja kohta ülivõimas. Sellel on kolm erinevat toiterežiimi, esimene ei ole elektrilise harjariba jaoks ja on mõeldud vaid kõvade põrandakate jaoks. Kõik toitesätted on võimsamad, kui me eeldasime.

Bosch aku kestvus on suhteliselt pikk. Sõltuvalt mudelist saate ühe laadimisega 40–75 minutit aku kasutusaega. See on muljetavaldav näitaja iga akuseadme jaoks, kuid arvestades olemasolevat imemisvõimet, avaldas see meile veelgi suuremat muljet.

Seadme pea on võimeline hõlpsasti vaipadest mustust ja prahti üles korjama. Üks eriti hea asi, mida me Athlet seeria juures märkasime, on see, et pikkade narmastega vaipu puhastab ta suurepäraselt.

Kujundus ja funktsioonid

Pole kahtlustki, et Bosch Athlet on hea välimusega komplekt. Esteetika osas ei ole talle etteheiteid. Kuid disain on palju enamat kui esteetika. Vaatame mõningaid funktsioone.

SensorBagless ™ on tehnoloogia nimi, mida kasutatakse tolmu hoidmiseks. Teile ja mulle on see väike indikaator konteineri esiküljel, mis ütleb teile, millal on aeg tühjendada tolmukonteinerit. See indikaator näitab siiski veidi rohkem kui tolmu kogust, kuna Bosch jälgib tolmuimejas ka läbiva õhu hulka. Kui õhuvoolu tase on liiga madal, annab tolmuimeja sellest märku. See on tegelikult kasulikum, kui see võib tunduda, kuna teil võib olla mingi ummistus tolmuimeja torus, mis takistab õhuvoolu ja seega imemist, kuid teil pole sellest aimugi ja te jätkake kodu koristamist.

Bosch on kõvasti vaeva näinud, et Athlet teeks võimalikult vähe lärmi, müratase malalamal võimsusel on vaid 72 dB. See tähendab, et kui vestelda kellegagi ja lülitada varstolmuimeja tööle, saate jätkata seda vestlust, ilma et peaksite tegelikult häält tõstma. Kõrgeim võimsusaste on ilmselgelt palju valjem, kuid see on siiski suhteliselt vaikne, eriti arvestades väljundvõimsust.

Tolmumahutit on väga lihtne eemaldada ja filtritele on väga lihtne ligi pääseda. Meie kogemuse kohaselt ei puhasta inimesed varstolmuimeja filtreid kuigi sageli, kuid kuna need on Athletis nii ligipääsetavad ja see tegevus on tegelikult oluline, on seda mugav teha.

Kaal

Bosch Athlet kaalub 3 kg. See on varstolmuimeja mõttes üsna kerge. Tavaliselt on akuga seadmed aku tõttu raskemad kui juhtmetega seadmed.

Kuna Bosch Athlet on püstine varstolmuimeja, tähendab see, et see on mõeldud püsti hoidmiseks. See võib tunduda ilmselge, kuid paljud juhtmeta tolmuimejad, näiteks Dyson V8, on tegelikult käsitolmuimejad, mis toimivad nagu varstolmuimejad. Athleti püstine olemus tähendab, et kaal pole probleemiks, kuna see toetub tavaliselt põrandale, me ei pea temaga üles tõstetult töötama ja ringi käima. Või nii võiks arvata …

Bosch Athleti manööverdusvõime

Nii et see järgmine osa on meil natuke veider. Athleti mudelid on varustatud õlarihmaga ja on loodud nii, et saaksite selle üle õla visata ja endaga kaasas kanda. Seejärel saate eemaldada standardpea ja asendada selle ühe komplektis oleva voolikuga. Proovisime seda ja tundsime, et oleksime justkui tondipüüdjad filmist “Ghostbuster”.

Kui olime sellest veidrast tundest üle saanud, töötas see süsteem tegelikult üsna hästi. Peate kontrollima, et õlarihm on piisavalt pingul, et see ei libiseks tagasi, mis on eriti oluline kummardumisel (näiteks treppe puhastades).

Athleti üldine manööverdusvõime on tegelikult üsna hea. Toru- seal kohtub imemispea tolmuimeja korpusega – on väga manööverdatav ja võimaldab liikuda igas suunas. Liikudes ja tolmu imedes võib seda manööverdusvõimet tõesti märgata ja kõik toimub loomulikult. Siinjuures on suureks abiks ka tolmuimeja kergus.

Boschi varstolmuimeja suudab töötada täiesti lamavas asendis, mis muudab laudade, toolide ja kõrgendatud mööbli alt imemise väga lihtsaks. Suhteliselt madala korpusega on nendest raskesti ligipääsetavatest kohtadest veelgi lihtsam koristada.

Aku kestvus

Aku kestvus on vaieldamatult Bosch Athleti tootevaliku peamine müügiargument, seega võib kindlalt öelda, et see peab kaua vastu.

Aku kestab 40–75 minutit, olenevalt kasutatavast toiterežiimist. Võrreldes seda Dyson V6-V8 seeriaga, mis saab suure võimsusega režiimis töötada vaid 6 minutit ja tavarežiimis 20–30 minutit, näete, et Athlet töötab tõesti hästi. Võrdluseks näiteks Bosch BCH6ZOOO peab vastu ca 60 minutit.

Boschi Athletil on ka kiire laadimine. See laeb kuni 80% akust vaid 3 tunni jooksul. Ülejäänud 20% akust võtab veel 3 tundi, kogu aku täislaadimine kestab niisiis 6 tundi. Selline tööviis on tegelikult tõepoolest kasulik, see tähendab, et te ei pea ootama tervet päeva, mil tolmuimeja laadib, kui olete selle laadimise unustanud või kui poole puhastamise pealt aku tühjaks saab.

Ainusaks miinuseks on laadija. See on väga lihtne 3-kontaktiline seinapistik, mis laeb akut otse. Pole kinnitusklambreid, pole päris dokki, lihtsalt pistik seinas. See töötab, kuid pole ilus. Samas pole see midagi, mille pärast tolmuimeja ostmata jätta.

Kokkuvõte

Bosch Athleti tootevalik on mitmekülgne ja võimas. Kõigi mudelite väljundvõimsus on suurepärane ja aku kasutusaeg on ületamatu.

Mudeleid on väga palju ja nende nimetused ei aita kuidagi, sest and ei väljenda funktsionaalsust.

Scroll to Top